zadzwoń

Szkolenia i konferencje bogata oferta

  1. Strona główna
  2. Szkolenia i konferencje
Doskonałe miejsce

spotkania biznesowe Doskonałe miejsce

Zaplecze w postaci dwóch sal konferencyjnych i sali biznesowej stanowi doskonałe miejsce do organizacji spotkań,  konferencji oraz szkoleń kadry menedżerskiej w grupie do 90 osób.

Nasz zespół

Doskonale wyszkolony w zakresie przygotowań szkoleń i konferencji - zadba o organizację przedsięwzięcia na ustalonych przez Państwa warunkach bez zbędnego zaangażowania z Państwa strony.

Nasz zespół
Kompletna infrastruktura

pełne wyposażenie Kompletna infrastruktura

Sale konferencyjne k. Łodzi są wyposażone w kompletną infrastrukturę teleinformatyczną. Z kolei salka biznesowa pozwala w odosobnieniu omówić szczegóły dowolnej transakcji w towarzystwie wykwintnego obiadu lub kolacji, które zostaną przygotowane w restauracji k. Łodzi.

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna to funkcjonalne pomieszczenie o wymiarach 8 x 9m2. Jest przystosowana do organizacji szkoleń i średniej wielkości konferencji. Plan sali pozwala na jej swobodną aranżację, a leśna sceneria za oknem nastraja pozytywnie i sprzyja koncentracji.

Sala konferencyjna

Sala Klubowa

Sala klubowa o powierzchni 27 m. kw. to doskonałe miejsce na spotkania w wąskim gronie specjalistów lub kadry zarządzającej. Sprzyja omawianiu ważnych zagadnień biznesowych w ciszy i spokoju. 

Sala Klubowa

Sala Biznesowa

Sala biznesowa, usytuowana obok restauracji, jest przystosowana do spotkań biznesowych połączonych z posiłkiem. Obsługa restauracji „Dzika Kaczka” zapewni komfort i dyskrecję, a serwowane dania na pewno pozwolą na pozytywne rozstrzygnięcie sporów i rozmów biznesowych.

Sala Biznesowa

Hol

Przed wejściem do sal konferencyjnych znajduje się przestronny hol (91 m²) – daje on możliwość dogodnej aranżacji np. punktu recepcyjnego, ekspozycji wystawienniczych czy też stoisk promocyjnych.

Hol

Zobacz Stacja Nowa Gdynia w serwisie mojekonferencje.pl

odpowiemy na Twoje pytania Skontaktuj się z nami

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

Bogdan Lipiński
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 18
E: blipinski@nowa-gdynia.pl

Piotr Labocha
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 16
E: plabocha@nowa-gdynia.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij