zadzwoń

“Dzika Kaczka” RESTAURACJA NA GRANICY ŁODZI I ZGIERZA

  1. Strona główna
  2. Kulinaria
  3. Restauracja “Dzika Kaczka”

KOMUNIKAT

komunikat

Szanowni Państwo!

Od 13 marca 2020r. (piątek) Hotel, Restauracja, Centrum Sportu, Aquapark i strefa Ancymondo zostają zamknięte do odwołania.

O wszelkich kolejnych decyzjach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

 

W sprawach dotyczących pobytu w Hotelu lub rezerwacji w Restauracji "Dzika Kaczka" prosimy wypełnić formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT

Wyśmienita kuchnia

pyszne posiłki Wyśmienita kuchnia

Wybór restauracji w Łodzi nie jest łatwym zadaniem, bowiem szeroka oferta gastronomiczna sprawia, że często czujemy się zagubieni. Dlatego hotel w Zgierzu – Stacja Nowa Gdynia – wychodzi naprzeciw waszym potrzebom. Niedaleko naszego kompleksu, w samym sercu leśnego zakątka, powstała jedna z najlepszych restauracji k. Łodzi. Zobacz menu Restauracji "Dzika Kaczka".

Kulinarna podróż

Pyszne posiłki, eleganckie wnętrza, klasyczny wystrój, dyskretna obsługa – wszystko to cechuje „Dziką Kaczkę”, restaurację w centrum Stacji Nowa Gdynia zlokalizowanego na pograniczu Łodzi oraz Zgierza. Serwujemy dania à la carte kuchni polskiej i europejskiej, a także niezwykłe specialité de la maison. 

Kulinarna podróż
Niepowtarzalna atmosfera

wyjątkowe przeżycia kulinarne Niepowtarzalna atmosfera

Restauracja „Dzika Kaczka” to także obietnica miłej atmosfery i wyjątkowych przeżyć kulinarnych. Urozmaicona karta menu usatysfakcjonuje zarówno osoby, które szukają tradycyjnych smaków, jak i miłośników nowych gastronomicznych doznań. Zobacz menu Restauracji "Dzika Kaczka".

Taras z widokiem na las

W miesiącach wiosenno-letnich zapraszamy na duży taras, gdzie można odpoczywać i cieszyć się widokiem zgierskiego lasu i pobliskiego stawu, korzystając jednocześnie z bogatej oferty deserów i napojów.

Taras z widokiem na las
Na każdą <br>okazję

doskonałe miejsce Na każdą
okazję

Hotel Nowa Gdynia to dobre miejsce zarówno na oficjalny bankiet, romantyczną kolację, jak i rodzinny obiad wśród otaczającej ośrodek natury.

Zapraszamy codziennie od godz. 12:00 - 22:00. Zamówienia na potrawy można składać do godz. 21:30.

Dla gości restauracji oferujemy bezpłatny parking.

Rezerwacja stolików pod numerem:+48 (42) 714 21 51

Zobacz menu Restauracji "Dzika Kaczka".

Z MYŚLĄ O TOBIE Specjalne oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij