zadzwoń

Day SPA odpoczynek w harmonii z naturą

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Day SPA
Miejsce relaksu

Coen SPA & Wellness Miejsce relaksu

SPA k. Łodzi, na terenie Stacji Nowa Gdynia, jest prowadzone przez firmę Coen SPA & Wellness. Połączenie odpoczynku w harmonii z naturą i zdrowego trybu życia powoduje, że SPA w SNG to idealne miejsce do relaksu i regeneracji sił.

Bogata oferta

Nasze SPA wyróżnia się bogatą ofertą masaży, a także zabiegów na ciało i twarz. Wysoką jakość oferowanych usług gwarantuje autoryzacja znanych francuskich marek kosmetycznych Thalgo i Ella Bache.

Bogata oferta
Wielokrotnie nagradzane

najlepsze w Polsce Wielokrotnie nagradzane

W 2012 roku odbył się konkurs SPA Prestige Awards, którego finalistą w kategorii „Najlepsze SPA dla mężczyzn” oraz „Najlepsze kosmetyczne MED SPA” zostało właśnie Coen SPA & Wellness. Day SPA może również pochwalić się tytułem "SPA Doskonałe" miesięcznika "Twój Styl" za rok 2009.

 

Prestiżowe konkursy

To nie wszystko, SPA w Zgierzu było również wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach, m.in.: TOP TEN 2008 oraz SPA PRESTIGE AWARDS 2009, 2008 i 2007 – zostało wówczas uznane za jedno z najlepszych w Polsce ośrodków SPA. Dlatego jeśli będziesz w pobliżu, serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu SPA w łódzkim województwie.

Prestiżowe konkursy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij