zadzwoń

Możliwości biznesowe szkolenia i konferencje

  1. Strona główna
  2. Możliwości biznesowe
Szeroki zakres usług

szkolenia i konferencje Szeroki zakres usług

Oferujemy szeroką gamę usług dla firm. Hotel Stacja Nowa Gdynia jest idealnym miejscem do zorganizowania szkoleń kadr menadżerskich bądź konferencji koło Łodzi. Ponadto umożliwiamy urządzenie na terenie obiektu zebrań i wyjazdów integracyjnych, a także spotkań rekrutacyjnych.

Doskonałą wartością dodaną dla tego typu przedsięwzięć jest możliwość zrelaksowania się w czasie wolnym na terenie Aquaparku lub Centrum Sportu.

Idealna lokalizacja

Hotel z centrum szkoleniowym k. Łodzi jest położony w samym sercu Polski, a od skrzyżowania autostrad A1 i A2 dzieli nas zaledwie 15 minut drogi. Ośrodek znajduje się bardzo blisko stolicy województwa łódzkiego – aby dostać się do centrum miasta, wystarczy tylko kilka minut jazdy samochodem.

Idealna lokalizacja
Programy motywacyjne

karnety na usługi Programy motywacyjne

Aby w pełni zadowolić naszych klientów biznesowych, proponujemy ze swojej strony pomoc w realizacji programów motywacyjnych dla pracowników firm w postaci karnetów na usługi w Centrum Sportu oraz w Aquaparku w Zgierzu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów biznesowych!

Organizacyjny sukces

Dysponujemy zespołem, który jest znakomicie wyszkolony w zakresie obsługi szkoleń i konferencji. Obsługa zadba o zorganizowanie danego przedsięwzięcia na ustalonych przez Państwa warunkach. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo na czasie a spotkanie będzie Waszym organizacyjnym sukcesem.

Organizacyjny sukces

odpowiemy na Twoje pytania Skontaktuj się z nami

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

Bogdan Lipiński
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 18
E: blipinski@nowa-gdynia.pl

Piotr Labocha
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 16
E: plabocha@nowa-gdynia.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij