zadzwoń

IV. Piknik sportowo - muzyczny rozRUCH!!!

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Wydarzenia
  4. Szczegóły wydarzenia
16 czerwca 2018

16 czerwca zapraszamy na rozRUCH!!! Będą biegi na królewskim dystansie 1 Mili. Biegi dla dzieci na krótszych dystansach, ale równie wymagających ;-). Będzie wiele innych atrakcji ulokowanych wokół nowogdyńskiego stawu, a na koniec, gdy zmrok zapadnie - koncert Anity Lipnickiej.

6 czerwca zapraszamy na rozRUCH!!! Będą biegi na królewskim dystansie 1 Mili. Biegi dla dzieci na krótszych dystansach, ale równie wymagających ;-). Będzie wiele innych atrakcji ulokowanych wokół nowogdyńskiego stawu, a na koniec, gdy zmrok zapadnie - koncert Anity Lipnickiej.

 

Tegoroczny rozRUCH!!! rozpoczniemy od biegów a zakończymy koncertem Anity Lipnickiej organizowanym wspólnie z Filharmonią Łódzką. W międzyczasie będzie czekać na Was mnóstwo różnych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zaczynam o godzinie 11:00 biegiem III. Lot Bociana. Bieg na królewskim dystansie 1 Mili po atestowanej trasie, to zawsze mnóstwo emocji i pakiety startowe z wyjątkowymi koszulkami ! Zapraszamy dorosłych i gimnazjalistów (razem z nimi uczniów VII klas), którzy będą startować w odrębnej kategorii biegowej.

Więcej bieżących informacji znajdziecie na podstronie Biegu na 1 Milę, zapisy na bieg na stronie naszego partnera sportowego i organizatora biegów Time4S - KLIKNIJ TUTAJ

Następnie IV. Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - startujemy o 13:00. Dzieci pobiegną w trzech grupach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczynki) na trzech różnych dystansach.

Dedykowana podstrona Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki. Zapisy również na stronie naszego partnera biegowego – Time4S - KLIKNIJ TUTAJ

Po biegach indywidualnych - rodzinna Spartakiada - rywalizacja w zespołach rodzinnych - więcej szczegółów - KLIKNIJ TUTAJ

 

Wokół stawu również będzie się działo. Przez cały czas trwania pikniku będą odbywały się darmowe lekcje pokazowe fitness w piknikowej Strefie Fit.

Dla dzieci w różnym wieku przygotowaliśmy moc atrakcji od animacji, przez gry i zabawy po wszelkiego rodzaju dmuchańce.

Restauracja Dzika Kaczka zadba o to, żebyście nie byli głodni - będzie grill, lody jak i wata cukrowa. I wiele innych niespodzianek.

 

Na zakończenie pikniku – prawdziwa muzyczna uczta. Na nowogdynskiej scenie wystąpi o godz. 20:00 Anita Lipnicka & The Hats

 

Program będzie się rozrastał, także śledźcie na bieżąco informacje na naszej stronie i facebook'u.

Zapamiętajcie tę datę - 16 czerwca, a dla przypomnienia - relacja z zeszłorocznego Pikniku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij