Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Przeczytaj, zanim przyjedziesz

Status hotelu

Szanowni Państwo,

Sytuacja związana z pandemią SARS-COV-2 spowodowała, że hotel zmienił swój profil działalności. Poniżej pokrótce przedstawiamy zmiany jakie zostały wprowadzone:

 1. Hotel zapewnia wyłącznie usługę Bed & Breakfast (nocleg ze śniadaniem).
 2. Śniadania podawane w dni robocze w godz. 7:00-10:00, a w weekendy i święta w godz. 8:00 – 10:00. Zestawy śniadaniowe są serwowane w sali restauracjyjnej o ustalonej z Państwem godzinie.
 3. Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 do godz. 11:00.
 4. Całodobowy wjazd i wyjazd do obiektu tylko od strony Zgierza (95-100), ul. Sosnowa 1. Od strony Łodzi wjazd i wyjazd możliwy w godzinach pracy Hali Sportowej i Aquaparku. GPS: N 51°49’51, E 19°25’05
 5. Restauracja hotelowa „Dzika Kaczka” pozostaje zamknięta do odwołania. Na aromatyczną kawę, herbatę, drobne przekąski słodkie i słone zapraszamy do dwóch kafeterii znajdujących się odpowiednio w budynku Centrum Sportu i Aquaparku. Kafeterie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 21:00 a w weekendy 9:00-19:00. Możliwość skorzystania z miejsc siedzących na tarasie restauracji lub wokół malowniczego stawu.
 6. Recepcja hotelu pracuje w ograniczonym trybie w dni robocze w godzinach 11:00 – 19:00, w weekendy w godz. 11:00-19:00 (zastrzegamy sobie możliwość zmiany godzin oraz dni pracy recepcji w zależności od obłożenia hotelu). Poza godzinami pracy recepcji opiekę nad obiektem hotelowym pełnią pracownicy ochrony.
 7. Codzienny serwis pokoi został ograniczony. Usługa dostępna tylko na wyraźną prośbę Gościa w godz. 11.00-15:00. Chęć skorzystania z usługi prosimy zgłosić podczas śniadania lub dyżurującemu personelowi hotelowemu.
 8. Nasza duża parkowa przestrzeń oraz otaczające nas bezpieczne tereny leśne pozostają do Państwa dyspozycji.
 9. Atrakcje na miejscu: Aquapark, Ancymondo, siłownia, kręgielnia, badminton, squash dostęne zg z reżimem sanitarnym.

 

OBIEKT

GODZINY OTWARCIA

UWAGI ZWIĄZANE Z FUNKCJONOWANIEM

 W TRAKCIE EPIDEMII SARS-COV-2

HALA SPORTOWA:

SIŁOWNIA

ZAJĘCIA FITNESS

BADMINTON

TENIS STOŁOWY

SQUASH

KRĘGIELNIA

SAUNY SUCHE W NOWYCH SZATNIACH

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

6:00-11:00

16:00-22:00

 

WEEKENDY I ŚWIĘTA

8:00-19:00

· Konieczna rezerwacja wejścia na zajęcia fitness, badminton, squash, tenis stołowy i kręgielnię: hotel@nowa-gdynia.pl tel. 695258616

· Możliwość skorzystania z szatni.

· Możliwość skorzystania z saun w szatniach.

AQUAPARK

 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

6:00-12:00 (ostatenie wejście 10:50)

16:00-22:00 (ostatenie wejście 20:50)

 

WEEKENDY I ŚWIĘTA

8:00-19:00 (ostatenie wejście 17:50)

 

· Możliwość skorzystania z szatni i natrysków.

· Możliwość skorzystania z sauny parowej.

ANCYMONDO

OTWARTE

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

16:00-20:00

 

WEEKENDY I ŚWIĘTA

9:00-19:00

· Konieczne stosowanie czystych, nieużywanych i dostosowanych do wymogów bezpieczeństwa skarpet (możliwość zakupienia w recepcji Ancymondo w cenie 11zł/para).

 

SPA

 

Działalność zawieszona.

 

Środki zabezpieczające jakie podjęliśmy w związku z pandemią SARS-COV-2, aby nasi Goście czuli się bezpiecznie:

 1. Dostęp do dozowników ze środkiem do dezynfekcji w lobby hotelu, przy wejściu do sali restauracyjnej oraz w recepcjach Hali Sportowej, Aquaparku i Ancymondo.
 2. Rutynowe sprzątniecie pokoju i dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych, sprzętu i łazienki oraz gruntowne wywietrzenie pomieszczenia po wyjeździe Gościa i powierzchni kontaktowych w przestrzeniach wspólnych.
 3. Ograniczenie do minimum przebywania Gości w recepcji hotelu.
 4. Możliwość zakupu dodatkowych maseczek ochronnych w recepcji hotelu lub recepcjach w obiekcie sportowym.
 5. Bezwzględny zakaz przebywania w hotelu osób tam nie zakwaterowanych. Na terenie hotelu mogą przebywać wyłącznie Goście hotelu, pracownicy i dostawcy.
 6. Śniadania przygotowywane w reżimie sanitarnym.
 7. Stosowanie przez personel hotelowy środków ochrony osobistej.
 8. Pranie i dostarczanie pościeli i ręczników w reżimie sanitarnym.
 9. Wyznaczenie i przygotowanie (m.in. wyposażonego w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący) pomieszczenia, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych

 

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami poprzez formularz "Napisz do nas" umieszczony w zakładce KONTAKT
Ta forma kontaktu jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Telefon dyżurny +48695258611 czynny codziennie w godzinach 12-18.

 

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

 

Zapraszamy do Stacji Nowa Gydnia na bezpieczny pobyt z dala od miejskiego zgiełku, w lesie, nad stawem... Do zobaczenia!

Dyrekcja oraz pracownicy Hotelu Stacji Nowa Gdynia

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij