zadzwoń

Ancymondo - sala zabaw dla dzieci W świecie ancyfigli nuda zostaje za drzwiami!

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Ancymondo - sala zabaw dla dzieci

Baw się razem z nami!

Do dyspozycji urwisów jest olbrzymi labirynt atrakcji z pochowanymi zjeżdżalniami, trampolinami, baseny z piłkami, torem samochodowym, ancyarmatami i wieloma, wieloma innymi niespodziankami dla dzieci w różnym wieku. Więcej...

W ancyświecie dzieci uczą się bawiąc, podejmując nowe wyzwania i zaspokajając ciekawość w gronie przyjaciół. Miejsce otwarte dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. Również tych naprawdę dużych. W ancymondo rodzice są zawsze mile widziani, nie tylko w roli biernych obserwatorów, ale również szalejąc ze swoimi dziećmi.

Ogromna, sięgająca dachu konstrukcja oraz wszystkie atrakcje wypełniające świat ancymondo spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Firma PLAYDAY to branżowy lider z 17-letnim doświadczeniem w budowaniu centrów rozrywki i placów zabaw. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości wyposażenia i innowacyjność dostępnych atrakcji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij