zadzwoń

Ancymondo - sala zabaw dla dzieci W świecie ancyfigli nuda zostaje za drzwiami!

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Ancymondo - sala zabaw dla dzieci

Baw się razem z nami!

Do dyspozycji urwisów jest olbrzymi labirynt atrakcji z pochowanymi zjeżdżalniami, trampolinami, baseny z piłkami, torem samochodowym, ancyarmatami i wieloma, wieloma innymi niespodziankami dla dzieci w różnym wieku. Więcej...

Zapraszamy do świata ancyfigli!

W ancyświecie dzieci uczą się bawiąc, podejmując nowe wyzwania i zaspokajając ciekawość w gronie przyjaciół. Miejsce otwarte dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. Również tych naprawdę dużych. W ancymondo rodzice są zawsze mile widziani, nie tylko w roli biernych obserwatorów, ale również szalejąc ze swoimi dziećmi.

Ancymondo to 1,5 tysiąca metrów kwadratowych bezpiecznej zabawy!

Ogromna, sięgająca dachu konstrukcja oraz wszystkie atrakcje wypełniające świat ancymondo spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Firma PLAYDAY to branżowy lider z 17-letnim doświadczeniem w budowaniu centrów rozrywki i placów zabaw. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości wyposażenia i innowacyjność dostępnych atrakcji.

AKTUALNY CENNIK BILETÓW WSTĘPU DO ANCYMONDO

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij