zadzwoń

O nas Stacja Nowa Gdynia

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. O nas
Komfort i nowoczesność

Stacja Nowa Gdynia Komfort i nowoczesność

Hotel Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu na granicy z Łodzią, łączy w sobie ciszę oraz komfort rodzinnego pensjonatu z nowoczesną infrastrukturą. W ofercie znajduje się 18 pokoi w dwóch standardach wyposażenia oraz trzypokojowy, elegancki apartament. Wszystko utrzymane w brytyjskim klimacie z lat 20.

Doskonałe miejsce na przyjęcia

Wszyscy, którzy myślą o zorganizowaniu imprez okolicznościowych w Łodzi powinni się poważnie zastanowić, czy nie lepiej spędzić chwilę poza miastem i odetchnąć na łonie natury. Umożliwiamy wynajęcie sali konferencyjnej, weselnej lub sali bankietowej w Zgierzu, a więc na terenie naszego kompleksu rekreacyjno-biznesowego.

Doskonałe miejsce na przyjęcia
Bogata infastruktura

Doskonałe wyposażenie Bogata infastruktura

Teren Stacji Nowa Gdynia jest ogrodzony, a obszerny parking monitorowany, dlatego nasi klienci nie muszą się martwić o swój spokój podczas pobytu w naszym ośrodku.

Każdy pokój jest kompleksowo wyposażony w infrastrukturę multimedialną. Hotelowi goście mają także bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu.

Dodatkowe udogodnienia w cenie noclegu

W cenie noclegu do dyspozycji gości jest bufet śniadaniowy, a ponadto możliwość korzystania z centrum sportowo-rekreacyjnego Stacji Nowa Gdynia. W cenę pobytu jest wliczone wejście do Aqauparku (bez limitu), jedno wejście do sauny i strefy 360 Fit Zone oraz wejście dla dzieci do strefy Kid Zone.

Dodatkowe udogodnienia w cenie noclegu

Z MYŚLĄ O TOBIE Specjalne oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij