Stacja Nowa Gdynia Bed & Breakfast
image accent

Nasze kompleksowo wyposażone pokoje pozwalają oderwać się od codziennych zmartwień i zapomnieć o nich na chwilę. Zrelaksujecie się w wyjątkowym otoczeniu, które pozwoli na regenerację sił i odpoczynek w komfortowych warunkach.

Wypoczynek na łonie natury

Strefa dla dzieci

image accent

Teren Stacji Nowa Gdynia jest ogrodzony, a obszerny parking monitorowany, dlatego nasi klienci nie muszą się martwić o swój spokój podczas pobytu w naszym ośrodku. Każdy pokój jest kompleksowo wyposażony w infrastrukturę multimedialną. Hotelowi goście otrzymują także bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

W naszej ofercie znajduje się również galeria obrazów, do której wstęp jest bezpłatny, dlatego w wolnej chwili można pokontemplować sztukę.

image accent

Naszą pasją jest troska o gości hotelowych, dlatego zrobimy wszystko, żeby Państwa pobyt był idealny. Ponadto nasza infrastruktura jest dopasowana do potrzeb najmłodszych - w związku z tym przyjazd z całą rodziną wydaję się cudownym pomysłem.

Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez wody, Twoją pasją jest pływanie lub po prostu masz ochotę „popluskać się” w wodzie, koniecznie musisz zobaczyć nasze baseny.

image accent

Jeśli lubisz sport i poszukujesz idealnej dla siebie oferty treningowej polecamy Centrum Sportu Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu. Oprócz nowoczesnej infrastruktury oraz profesjonalnej kadry składającej się z pasjonatów sportu dajemy Ci swoje doświadczenie pioniera w tej branży.

image accent

Naszym mottem przewodnim jest zapewnienie naszym gościom - zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym - najwyższego komfortu, dlatego zawsze mamy na uwadze ich bezpieczeństwo (posiadamy sieć monitoringu).

Zapraszamy do Hotelu Stacja Nowa Gdynia

Otwarta jest strefa dla dzieci Ancymondo, Aquapark oraz Centrum Sportu (siłownia, fitness, badminton, squash, tenis stołowy).  W sali restauracyjnej dostępne dla gości hotelowych jest wyjątkowe menu śniadaniowe.

Zachęcamy do rezerwacji pokoi bezpośrednio przez naszą stronę lub poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym Hotelu.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami na temat aktualnych godzin otwarcia atrakcji i funkcjonowania naszego obiektu.