Stacja Nowa Gdynia Bed & Breakfast
image accent

Centrum Sportu to m.in. korty do squasha, kręgielnia czy siłownia w Zgierzu. Strefa sportowa należąca do naszego ośrodka to ponad 10 tys. mpowierzchni przeznaczonej do amatorskiego uprawiania wszelkiego typu aktywności ruchowej.

Siłownia

Strefa fitness

image accent

Najnowocześniejsze centrum treningu personalnego w Łodzi i okolicach o powierzchni 650 m2. To więcej niż siłownia i centrum fitness. To miejsce, gdzie można przeprowadzić dowolny trening w zależności od potrzeb i motywacji.

W 360 Fit Zone mamy do dyspozycji następujące strefy:

  • treningu cardio
  • treningu obwodowego
  • kształtowania sylwetki
  • ćwiczeń wolnych
  • treningu w strefie wolnych ciężarów

Trenerzy personalni pomogą zaplanować indywidualny plan treningu. Do dyspozycji klientów są urządzenia do monitorowania wysiłku lub badania składu ciała, skoordynowane z każdym z przyrządów.

Program zajęć fitness k. Łodzi obejmuje pełne spektrum działań - od rozciągających (stretching, joga) przez choreograficzne i taneczne, aż po wydolnościowe. Oferta zajęć jest skierowana do osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności. Dodatkowe zajęcia prowadzone są w Aquaparku i na świeżym powietrzu. Instruktorzy fitness to osoby z doświadczeniem i uprawnieniami zdobytymi podczas studiów wychowania fizycznego, konwencji, treningów i zawodów sportowych.

image accent

Niezależnie od pogody uczestnicy mogą przemierzać kilometry na dwóch kółkach lub dwóch nogach w rytm dobrej muzyki i pod okiem najlepszego prowadzącego.

image accent

4 boiska do badmintona z nawierzchnią Omnisport, atestem BWF i legarowaną podłogą chroniącą stawy i więzadła graczy. Na miejscu można wypożyczyć rakietki i zakupić lotki do gry.

2 korty/klatki do squasha firmy Hollman z drewnianą, legarowaną podłogą firmy Junkers. Na miejscu można wypożyczyć rakiety do gry i kupić piłki różnych rodzajów.

image accent

2 stoły do tenisa stołowego firmy Joola z wydzielonymi boksami do grania,  szerokimi wybiegami oraz legarowaną podłogą. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt do grania i kupić piłeczki.

image accent

Doskonałą rozrywką - czy to po całodziennym szkoleniu, czy jako forma spotkania z przyjaciółmi - może być rywalizacja na kręgielni. Do dyspozycji gości są cztery tory bowlingowe firmy AMF, które z pewnością zapewnią doskonałą zabawę.