zadzwoń

Galeria sztuki artystyczna atrakcja

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Galeria sztuki
Dla miłośników sztuki

Dla miłośników sztuki

Na terenie Stacji Nowa Gdynia – hotelu w Zgierzu – nie tylko można odpocząć i zregenerować swoje siły, rezerwując nocleg  k. Łodzi. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, z pewnością docenisz naszą artystyczną atrakcję.

Przejdź na stronę galerii

 

Galeria SNG

Na terenie ośrodka, od początku jego istnienia, działa Galeria SNG. Odbywają się w niej ważne i ciekawe wydarzenia prezentujące różne oblicza sztuki współczesnej. W obszernych przestrzeniach obiektu eksponowane są prace malarzy, grafików, fotografików i rzeźbiarzy. Każda wystawa poprzedzona jest wernisażem i spotkaniem z artystą.

Galeria SNG
Spotkania literackie

Spotkania literackie

Nie tylko sztuki wizualne i prace artystów plastyków są prezentowane w SNG. Mają tu również miejsce spotkania literackie i publicystyczne, a naszymi gośćmi są zarówno wybitni polscy poeci, pisarze i dziennikarze, jak również aktorzy, reżyserzy, scenarzyści i twórcy ludowi.

Galeria dostępna dla wszytkich

Galeria SNG jest dostępna w godzinach funkcjonowania obiektu, a wstęp do niej jest oczywiście zawsze bezpłatny. Kładziemy szczególny nacisk na komfort naszych gości, dlatego sztuka na co dzień towarzyszy wszystkim odwiedzającym Stację Nowa Gdynia.

Galeria dostępna dla wszytkich
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij