zadzwoń

Galeria sztuki artystyczna atrakcja

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Galeria sztuki
Dla miłośników sztuki

Dla miłośników sztuki

Na terenie Stacji Nowa Gdynia – hotelu w Zgierzu – nie tylko można odpocząć i zregenerować swoje siły, rezerwując nocleg  k. Łodzi. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, z pewnością docenisz naszą artystyczną atrakcję.

Przejdź na stronę galerii

 

Galeria SNG

Na terenie ośrodka, od początku jego istnienia, działa Galeria SNG. Odbywają się w niej ważne i ciekawe wydarzenia prezentujące różne oblicza sztuki współczesnej. W obszernych przestrzeniach obiektu eksponowane są prace malarzy, grafików, fotografików i rzeźbiarzy. Każda wystawa poprzedzona jest wernisażem i spotkaniem z artystą.

Galeria SNG
Spotkania literackie

Spotkania literackie

Nie tylko sztuki wizualne i prace artystów plastyków są prezentowane w SNG. Mają tu również miejsce spotkania literackie i publicystyczne, a naszymi gośćmi są zarówno wybitni polscy poeci, pisarze i dziennikarze, jak również aktorzy, reżyserzy, scenarzyści i twórcy ludowi.

Galeria dostępna dla wszytkich

Galeria SNG jest dostępna w godzinach funkcjonowania obiektu, a wstęp do niej jest oczywiście zawsze bezpłatny. Kładziemy szczególny nacisk na komfort naszych gości, dlatego sztuka na co dzień towarzyszy wszystkim odwiedzającym Stację Nowa Gdynia.

Galeria dostępna dla wszytkich

Z MYŚLĄ O TOBIE Specjalne oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij