zadzwoń

Aquapark dla miłośników pływania

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Aquapark
Kompleks basenowy

koło Łodzi Kompleks basenowy

Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez wody, Twoją pasją jest pływanie lub po prostu masz ochotę „popluskać się” w wodzie, koniecznie musisz zobaczyć nasze baseny.

Aquapark Stacja Nowa Gdynia to jedno z najbardziej kompleksowych miejsc. Miłośników szybkiego pływania zapraszamy do 25-metrowego basenu sportowego wyposażonego w 6 torów i z temperaturą 28°C, a więc zgodną z normami Polskiego Związku Pływackiego. Więcej...

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny oferuje szeroki wachlarz urządzeń do hydromasażu – bicze wodne, wodne łóżka masujące, hydromasaże. Głębokość basenu zapewnia bezpieczeństwo osobom niepływającym. Temperatura wody gwarantuje komfort relaksu. Przy tym basenie znajduje się 60-metrowa zjeżdżalnia.

Basen rekreacyjny
Strefa <br>dla dzieci

specjalne kąpieliska Strefa
dla dzieci

Jeśli szukasz basenu dla dzieci k. Łodzi, nasz Aquapark jest wyposażony w specjalne dla nich kąpielisko. Brodzik dla dzieci to zbiornik o powierzchni 60 m2 i głębokości do 35 cm. Podwyższona temperatura wody do 33°C, gejzer i parasol wodny w formie grzybka pomogą dzieciom szybko i łatwo oswoić się z wodą. Do dyspozycji najmłodszych pozostaje wiele różnych zabawek.

Strefa relaksu

Jacuzzi, łaźnia parowa, sauna fińska, saunarium, a także sala wypoczynkowa z widokiem na las – wszystko to dla szukających relaksu. Dla amatorów mocnych wrażeń - kubeł lodowatej wody bezpośrednio po wyjściu z sauny. W całym obiekcie woda jest ozonowana.

Strefa relaksu
Zapisz się<br>na zajęcia

Nauka pływania i nurkowania Zapisz się
na zajęcia

Jeśli myślisz nad zapisaniem się na zajęcia z aqua aerobiku w Łodzi, sprawdź także naszą ofertę! Ponadto w naszym Aquaparku prowadzimy naukę pływania dla niemowląt, dzieci i dorosłych, a także organizujemy warsztaty z nurkowania.

Położenie

Aquapark znajduje się w oddzielnym budynku i nie jest połączony bezpośrednim przejściem z hotelu. Prowadzi do niego natomiast łącznik z hali sportowej, który roztacza przyjemny widok na panoramę obiektu.

Położenie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij