Stacja Nowa Gdynia Bed & Breakfast
image accent

Aquapark Stacja Nowa Gdynia to jedno z najbardziej kompleksowych miejsc. Miłośników szybkiego pływania zapraszamy do 25-metrowego basenu sportowego wyposażonego w 6 torów i z temperaturą 28°C, a więc zgodną z normami Polskiego Związku Pływackiego.

Strefa relaksu z jacuzzi

Strefa dla dzieci

image accent

Basen rekreacyjny ofertuje szeroki wachlarz urządzeń do hydromasażu - bicze wodne, wodne łóżka masujące, hydromasaże. Głębokość basenu zapewnia bezpieczeństwo osobom niepływającym. Temperatura wody gwarantuje komfort relaksu. Przy tym basenie znajduje się 60-metrowa zjeżdżalnia. 

Jeśli szukasz basenu dla dzieci k. Łodzi, nasz Aquapark jest wyposażony w specjalne dla nich kąpielisko. Brodzik dla dzieci to zbiornik o powierzchni 60 m2 i głębokości do 35 cm. Podwyższona temperatura wody do 33°C, gejzer i parasol wodny w formie grzybka pomogą dzieciom szybko i łatwo oswoić się z wodą. Do dyspozycji najmłodszych pozostaje wiele różnych zabawek.

image accent

Jacuzzi, łaźnia parowa, sauna fińska, saunarium, a także sala wypoczynkowa z widokiem na las - wszystko to dla szukających relaksu. Dla amatorów mocnych wrażeń - kubeł lodowatej wody bezpośrednio po wyjściu z sauny. W całym obiekcie woda jest ozonowana.

Nauka pływania i nurkowania

Aquapark znajduje się w oddzielnym budynku i nie jest połączony bezpośrednim przejściem z hotelu. Prowadzi do niego natomiast łącznik z hali sportowej, który roztacza przyjemny widok na panoramę obiektu.