zadzwoń

Las i staw blisko natury

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Las i staw
Z dala od zgiełku

Miejsce pośród zieleni Z dala od zgiełku

Jeśli planujecie weekend w Łodzi, ale myślicie o tym, żeby spędzić czas na świeżym powietrzu i choć przez chwilę zapomnieć o zgiełku miasta, zapraszamy do hotelu w Zgierzu, Stacji Nowa Gdynia.

Atutem SNG jest otaczająca ośrodek przyroda. Dokładnie na granicy Łodzi i Zgierza, w odległości 300 metrów od trasy krajowej A1, jesteśmy w miejscu, w którym dominuje szum drzew, zapach sosnowego lasu i śpiew ptaków.

Symbol Stacji Nowa Gdynia

Centrum Sportu oraz Aquapark są położone bezpośrednio nad stawem, który jest domem dla stada kaczek - symbolu Stacji Nowa Gdynia. Wokół stawu prowadzi ścieżka z rozstawionymi ławkami, z których chętnie korzystają spacerowicze.

Symbol Stacji Nowa Gdynia
Taras

bezpośrednio nad stawem Taras

Taras kafeterii przy Aquaparku w Zgierzu jest usytuowany bezpośrednio nad stawem – można tam usiąść, odpocząć, napić się kawy, poczytać książkę i poobserwować piękne widoki.

Cztery pory roku

W zależności od pory roku - kwitną lilie wodne, rechoczą żaby, ganiają się kaczki. Zimą śnieg urokliwie otula ogołocone drzewa, a jesienią las mieni się mnóstwem kolorów. Przyroda w Stacji Nowa Gdynia żyje swoim własnym życiem i jest swoistym azylem natury w mieście.

Cztery pory roku
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij