zadzwoń

Chrzciny i komunie idealne warunki

  1. Strona główna
  2. Chrzciny i komunie
Rodzinne imprezy

Rodzinne imprezy

Jak zorganizować rodzinne imprezy w Łodzi, aby goście, którzy na nie przybędą, dobrze się bawili i czuli się komfortowo? Na to pytanie jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź: Stacja Nowa Gdynia, restauracja i hotel w Zgierzu.

Wyjątkowe momenty

Naszym zadaniem jest stworzenie idealnych warunków dla Państwa i Państwa rodziny podczas ważnych wydarzeń rodzinnych. Doniosłym przeżyciem każdej rodziny są takie uroczystości jak chrzciny nowo narodzonego dziecka czy komunia święta.

Wyjątkowe momenty
Doskonała oprawa

pełen zakres obsługi Doskonała oprawa

Szukacie lokalu na chrzciny w Łodzi czy miejsca, w którym można by urządzić przyjęcie z okazji komunii? Nasze sale są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Oferujemy pełen zakres obsługi tego typu uroczystości nawet dla 50 lub 60 osób. Zapewniamy doskonałą oprawę pod względem dekoracyjnym, ale również gwarantujemy przyjemną atmosferę.

Najwyższy komfort

W otoczeniu zieleni, wsłuchując się w śpiew ptaków i szum drzew, chcemy zapewnić Państwu najwyższy komfort podczas imprezy, a jednocześnie cieszyć się z Państwem udanymi chwilami. Zapraszamy do kontaktu w kwestii szczegółów z działem organizacji imprez i konferencji.

Najwyższy komfort

odpowiemy na Twoje pytania Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem naszej restauracji, aby móc w niej urządzić jakąś ważną uroczystość, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego. W kwestionariuszu prosimy o podanie charakteru uroczystości oraz szacunkową liczbę osób, która ma brać udział w wydarzeniu.

Bogdan Lipiński
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 18
E: blipinski@nowa-gdynia.pl

Piotr Labocha
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 16
E: plabocha@nowa-gdynia.pl

Z MYŚLĄ O TOBIE Specjalne oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij