zadzwoń

Przyjęcia rodzinne indywidualne podejście

  1. Strona główna
  2. Przyjęcia rodzinne
Spotkania rodzinne

Spotkania rodzinne

Hotel Stacja Nowa Gdynia i restauracja w Zgierzu „Dzika Kaczka” są również miejscem, które oferuje Państwu zatrzymanie się na chwilę w życiowym biegu i celebrowanie takich uroczystości jak urodziny, jubileusze czy spotkania rodzinne.

Są to ważne uroczystości, które umacniają każdą rodzinę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy członkowie rodu mieszkają niekiedy kilkaset kilometrów dalej, dlatego umożliwiamy wynajęcie pokoi gościnnych k. Łodzi.

Indywidualne podejście

Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie - zarówno pod względem menu, jak również wystroju restauracji, w której ma odbyć się konkretna uroczystość. Rozległa przestrzeń obiektu i jej walory przyrodnicze doskonale zbudują atmosferę i pozwolą Państwu na świętowanie bez martwienia się o szczegóły.

Indywidualne podejście
Kompleksowa organizacja przyjęcia

Kompleksowa organizacja przyjęcia

Nasza oferta obejmuje także możliwość zorganizowania wszelkich detali związanych z danym przyjęciem. Nasz dział organizacji imprez i konferencji w Łodzi dopnie wszystko na ostatni guzik – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przyjęcie zorganizowane w naszym ośrodku pozostanie w Waszej pamięci na długo.

odpowiemy na Twoje pytania Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem naszej restauracji, aby móc w niej urządzić jakąś ważną uroczystość, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego. W kwestionariuszu prosimy o podanie charakteru uroczystości oraz szacunkową liczbę osób, która ma brać udział w wydarzeniu.

Bogdan Lipiński
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 18
E: blipinski@nowa-gdynia.pl

Piotr Labocha
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 16
E: plabocha@nowa-gdynia.pl

Z MYŚLĄ O TOBIE Specjalne oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij