zadzwoń

Wesela i śluby wśród zieleni

  1. Strona główna
  2. Wesela i śluby
Piękne wspomnienia

niezapomniane chwile Piękne wspomnienia

Wesele to uroczystość nietuzinkowa, która wymaga wyjątkowej oprawy i wnętrza. Hotel Stacja Nowa Gdynia i restauracja w Zgierzu - „Dzika Kaczka” - gwarantują unikatowość tych chwil i piękne wspomnienia.

Miejsce jest oddalone od miejskiego zgiełku i pełne zieleni - stanowi idealną scenerię do organizacji wesel i kameralnych przyjęć weselnych.

 

Doświadczony personel

Nasz doświadczony personel pomoże w aranżacji wnętrza, zarekomenduje dodatkowe atrakcje, a przede wszystkim zagwarantuje bezproblemowy przebieg uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był dla pary młodej nadzwyczajny i na długo pozostał w pamięci wszystkich zaproszonych gości.

Doświadczony personel
Sale weselne

komfortowe warunki Sale weselne

Ponadto posiadamy przepiękne sale weselne k. Łodzi. W komfortowych warunkach uroczystość zaślubin może świętować nawet ok. 50-60 osób.

Wesele wśród zieleni

Ponadto w naszej ofercie znajduje się również propozycja ślubu wśród zieleni. Pary, które chciałyby podczas uroczystości posłuchać szumu drzew i oddać się sielskiej atmosferze, zapraszamy do organizacji zaślubin na terenie Stacji Nowa Gdynia. Oddajemy do Państwa dyspozycji teren hotelu obok Łodzi, który jest położony nad samym stawem i jest otoczony zielenią.

Wesele wśród zieleni

odpowiemy na Twoje pytania Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem naszej restauracji, aby móc w niej urządzić jakąś ważną uroczystość, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego. W kwestionariuszu prosimy o podanie charakteru uroczystości oraz szacunkową liczbę osób, która ma brać udział w wydarzeniu.

Bogdan Lipiński
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 18
E: blipinski@nowa-gdynia.pl

Piotr Labocha
Specjalista ds. organizacji imprez

T: +48 42 714 21 16
E: plabocha@nowa-gdynia.pl

Z MYŚLĄ O TOBIE Specjalne oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij